Eurostrong Baba Koltuğu, TV Koltuğu

[/vc_column][/vc_row]

EuroStrong
Baba Koltukları &
TV Koltukları

Tv ve Hasta Koltuklarımızdaki kampanyayı kaçırmayın. Eurostrong Spirit-II Model koltuklarımız rahatysızlığa ve kullanıcının fiziksel özelliklerine göre özel olarak üretilmektedir. Fiyatlar aşağıdadır.
Çift motorlu, ayağa kaldıran, Spirit-II Model Eurostrong Koltuğumuz (KDV Dahil) 27.000 TL'dir.
Vücut ölçülerinize ve rahatsızlığınıza göre üretimden yararlanmak için lütfen (0850) 255 0 750 nolu telefonumuzu arayıp siparişinizi veriniz! Koltuğunuzu adresinize gönderelim
[/vc_column][/vc_row]

Eurostrong Spirit-II Baba Koltuklarının Muhteşem Özellikleri.


Eurostrong Spirit-II Tv Koltuklarında manuel, motorlu veya ayağa kaldıran farklı çeşitleri bulunmaktadır. Kumaş veya gerçek deri seçenekleri bulunmaktadır. Çok çok rahat bir koltuktur. Az yer kaplar.

Slider Mekanizma

Slider mekanizma sayesinde, sırtını arkaya yatırırken artık duvara çarpmayacak, mekanizma koltuğu motorla öne doğru kaydıracaktır. Bu sayede duvara 16 cm e kadar yaklaştırarak koyabilirsiniz.

Ayağa Kaldırma Özelliği

Ayağa kaldırma özelliği olan Spirit-II koltuk modellerimizde bulunmaktadır. Koltuk tek bir düğmeye dokunarak oturan kişiyi ayağa kaldırabilmektedir. Yaşlılar, diz problemleri olanlar veya ayağa kalkmakta zorlanan kişiler için çok kolaylık sağlayan bir özelliktir.

Sırt ve Ayak Hareketleri

Baba koltuğumuzun sırtı ve ayak kısmı kumanda ile kolayca hareket ettirlebilmektedir. Ayak kısmı kaldırılıp, sırtı yatırılabilmektedir. Manuel ve motorlu modellerimiz bulunmaktadır. Motorlu modellerimizde bu hareketler motorla yapıldığı için çok pratiktir.

İki Yıl Garanti

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Tüm yedek parçaları hazır stokta tutulur ve herhangi bir arıza durumunda çok kısa bir süre içinde halledilebilmektedir.

eurstrong baba koltuğu

Sessiz ve Güçlü Motor

Sırt kısmının hareketi, ayak kısmının hareket ve ayağa kaldırma özelliği için motor bulunmaktadır. Bu sayede sırt ve ayağı hareket ettirebilirsiniz. Motoru çok sessiz ve çok güçlüdür.

Gerçek Deri ve Kumaş Seçenekleri

Gerçek deri ve kumaş olarak 2 seçenek vardır. Gerçek deri aşınmalara son derece dayanıklı olup çok uzun ömürlüdür. Kumaş modellerimizde ise kullanılan kumaşlar son derece kaliteli ve dayanıklı kumaşlardır.

3 Farklı Renk Seçeneği

Kahverengi deri, bej deri ve kahverengi kumaş renklerde üretilmektedir. Bu temel renklerden biri muhakkak mobilyalarınıza uyum sağlayacaktır.

Antibakteriyel Suni Deri

Suni deri modelerimizde, antibakteriyel ve antiallerjik kaydırmayan suni deri kullanılmaktadır.

Kan, üre, hastane dezenfektanlarına dayanıklılığı ile hastane kullanımına da uygundur.

[/vc_column][/vc_row]

Spirit-II Koltuk Ölçüleri

 • Koltuk Genişliği: 91 cm
 • Koltuk Yüksekliği: 102 cm
 • Koltuk Derinliği: 95 cm
 • Oturma Yerinin Genişliği: 60 cm
 • Oturma Yerinin Yerden Yüksekliği: 48 cm
 • Oturma Yerinin Derinliği: 53 cm
 • Ağırlığı: Manuel: 33 kg Eltektrikli: 38.5 kg Ayağa Kaldıran: 50.5 kg
 • Kutu Ölçüleri: 87x78x70 cm 158 desi

Üstün Özellikler

 • 2 Yıl Garanti
 • Sessiz motora sahiptir
  • Ayağı, sırtı hareket ettiren ve Ayağa Kaldıran motor
 • Yanda sabit veya kablolu kumanda
 • Özel kaydırmaz döşeme
 • Ağırlık taşıma kapasitesi 120 kg
 • Ayağa kaldıran modelde koltuğun altında hareket ettirebilmek için tekerlekler
[/vc_column][/vc_row]

Neden EuroStrong Spirit-II


Kişiye Özel Üretim

EuroStrong Spirit-II koltukları ihityaçlarınıza göre üretilmektedir. Oturma derinliği, yüksekliği, koltuk ve sırt yumuşaklığı tamamen üretim sırasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretilmektedir.

Örnek olarak yaşlı ve koltuğa tam oturamayan ve arkasında minderle destek yapanlar için sırt kısmı körüklü olarak üretilmekte, sırtlarının mindersiz bir şekilde desteklenmesi sağlanabilmektedir. Böylece sırtlığın yatırılması durumunda bile bel desteği tam olarak sağlanabilmektedir.

Aynı şekilde 155 cm ile 190 cm boyundaki kullanıcılarımızın ihtiyaçları farklıdır, ve buna göre üretim yapılabilmektedir.

Rahatsızlığa Göre Üretim

EuroStrong Spirit-II koltuk modellerimiz yaşlılar, engelliler, diz problemleri olan veya diğer hastalıklar için özel olarak üretilebilmektedir.

Örnek olarak felçli veya ALS gibi hastalarımızın hareketsiz olarak uzun süre oturabilmeleri için oturak kısımları antidekübit visko malzemeden üretilmektedir. Aynı şekilde kişi ağırlığına bağlı olarak oturma sertliği istenilen düzeyde üretilebilmektedir.

Est Üst Kalite Malzeme

Tüm EuroStrong Spirit-II koltukları silinebilir, esnemeyen ve yüksek dayanıklılığa sahip kumaş ile döşenmiştir. İsteğe bağlı olarak Antibakteriyel Suni Deri seçeneğimiz de mevcuttur.

Arzu edilirse, orjinal kılıf ayarında çıkartılabilme özelliğine sahip ilave kılıf seçeneği de mevcuttur.

Garanti

Tüm EuroStrong Koltuklar 2 yıl boyunca üretim ve malzeme hatalarına karşı garantilidir.

Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip firmamızın ürünlerini içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tam Ergonomik Ayarlanabilir Bel Desteği

EuroStrong Spirit-II koltukların bel desteği bel çukurunu tam olarak doldurup destekleyecek şekilde üretilmiştir. Sırlığın yatırılması durumunda bile desteklemeye devam eder. Tam ihtiyacınıza uygun hale getirmek için, sırt ve başlığın dolgu malzeme miktarını değiştirebilirsiniz. Böylelikle size uygun en ideal dolgunluk ve yumuşaklığını ayarlayabilirsiniz.

Komple Kontraplak İskelet

EuroStrong Spirit koltuk iskeletleri CNC kesim kontraplak kullanılarak üretilmektedir. Standart ahşap iskeletlere göre çok daha fazla sağlamlık, dayanıklılık ve esneklik sağlar. Koltuğunuzun daha uzun süre ilk günkü gibi işlev görmesini sağlar

HR Sünger

Spirit-II koltuklarımızda tamamen HR sünger kullanılmaktadır. Standart süngerlere nazaran daha uzun ömre ve yüksek esnekliğe sahiptir. Standart süngerlerde birkaç yılda oluşan çökme veya parçalanma, HR tipi süngerlerde çok uzun sürede ve çok az olmaktadır.

Opsiyonel Seçeneker

Tüm Spirit-II koltuklar için aşağıdaki ilave seçenekler mevcuttur:

 • Antidekübit Visko Katman – Çok uzun süre oturan kişiler için koltuğun oturağı Visko katmanlı olarak üretilebilmektedir. Böylece bası yaralarının oluşması engellenebilmektedir.
 • Körüklü Sırtlık – Kısa boylular, aşırı kilolular veya koltukta otururken akrasına minder koyma ihtiyacı hissedenler için sırlık körüklü olarak üretilebilmektedir. Böylece sırt arkasına minder koyma engellenir ve her türkü koltuk pozisyonunda bel desteği tam olarak sağlanır.
 • Koltuk Cepleri – Kablolu kumanda, gazete v.s. koymak için, koltuklarımız tek veya çift taraflı cepli olarak üretilebilmektedir.
 • Antibakteriyal Suni Deri – Standart kumaş yerine antibakteriyel suni deri sayesinde, Spirit-I koltukları sıvılara karşı daha dayanıklıdır. Aynı zamanda klor ve çamaşır suyuna da dayanıklı olan bu döşeme, özellikle hastaneler, ıslatma riski olan hastalar ile hiyenik ortam isteyen müşterilerimiz için tavsiye edilmektedir.
[/vc_row]

Kişiye Göre Özel üretim


Oturma Yumuşaklığı

EuroStrong Spirit-II koltukları standart olarak tek bir oturma sertliği yerine 9 ayrı yumuşaklık kademesi sunar.

Kullanacak hastanın vücut ağırlığına göre ideal yumuşaklık seçilir. Böylece, çok yumuşak olup kullanıcın içine gömülerek terlemesi veya çok sert olup uzun süre oturmalarda kan dolaşımını engellenmesinin ve rahatsız olunmasının  önüne geçilir.

Sırtlık ve Başlık Yumuşaklığı

EuroStrong Spirit-II koltuk modellerimizin hepsinde yumuşaklığı ayarlanabilir sırtlık ve başlık standart olarak bulunmaktadır.

Böylece ideal sırt desteği, başlık kalınlığı ve yumuşaklığı kullanıcı tarafında ayarlanabilmektedir.

Sırt ve Boyna Göre özel üretim

Koltuklarımızda kullanıcının sırt veya boyun yapısına göre üretim yapılmaktadır.

Kamburluk, skolyoz, şişmanlık gibi değişik sırt ve bel yapılarına göre üretim yapılmatadır.

Örnek olarak boynu kambur olan bir kişi koltuğa normal oturduğu zaman başını arkaya yaslayamaz. Genelde koltuğun önüne oturarak başını yaslamayı tercih eder. Bu pozisyonda beli boş kalacağı için kamburluğu daha hızlı ilerler ve bel ağrısı çeker. Bu gibi kullanıcılara sırtlık üretilirken sırtını dayayabileceği, belini tam destekleyen ve başını rahatça yaslayabileceği şekilde sırtlık üretilir.

Uzun Süre Oturmak ve Yatmak için Tasarlanmıştır

EuroStrong Spirit-II koltukların oturma, sırt, başlık ergonomisi kullanıcıların çok uzun süre koltuk üzerinde vakit geçirmeleri veya uyumaları için tasarlanmıştır.

Emsallerinin en geniş iç genişliği (60 cm) sayesinde uyku sırasında pozisyon değiştirmeye olanak verir.

Kullanıcının temas edebileceği tüm yüzeyler yumuşak döşemelidir. Herhangi bir yerde sivri bir çıkıntı yoktur. Böylelikle uzun süre hareketsiz durulsa bile kan dolaşımı engellenmez.

Özel döşemesi sayesinde otururken aşağıya doğru kayma, ayağa kalkarken aşağı düşme riski en aza indirilmiştir.

Kullanıcı Boyuna Göre Üretim

EuroStrong Spirit-II koltukların standart ayarlanabilir sırtlıkları normal kullanıcı boyuna göre üretilmektedir.

Kısa boylu ve/veya çok kilolu hastalar koltuğa tam olarak oturamaz ve sırtlarını tam olarak yaslayamaz. Genelde sırt arkasına yastık minder gibi destek koyarlar. Fakat her harekette ve özellikle koltuğun yatırılması durumunda ağrı yapar ve bu minderlerin değiştirilmesi gerekir.

Aynı şekilde çok uzun boylu kullanıcılar ise başlarını başlığa yaslayamaz.

EuroStrong Spirit-II Koltuklarında kısa boylular, aşırı kambur kullanıcılar ve çok uzun boylular için özel sırtlık üretimi mevcuttur. Bu sırtlıklar gene kullanıcın özelliklerine göre üretilmektedir.

Rahatsızlığa Göre Özel Kalıplar

EuroStrong Spirit-II koltukları spesifik rahatsızlıklar için özel kalıplara göre üretilmektedir. Böylece o rahatsızlığın gerektirdiği ergonomi ve maksimum fayda sağlanmaktadır.

Desteklediğimiz rahatsızlıklara ait kalıplarımız:

 • Alzheimer / Parkinson
 • ALS /MNH /Kas Rahatsızlıkları
 • Felç / Kısmi Felç
 • Kemoterapi / Hemodiyaliz
 • Kalça Problemleri
 • Yaşlılık / Kamburluk
 • Diz Rahatsızlıkları
 • Genel yaşlılık

Özel Bel Desteği

Yatabilen koltukların en büyük problemi, arkası yatırılırken, bel ve oturak arasında büyük bir boşluğun olmasındır. Koltuk yatırıldığı zaman tam bele denk gelen bu boşluk yatık pozisyonda çok büyük rahatsızlık ve ağrı yaratır. Özellikle ileri yaşlarda koltuk üzerinde uyumak neredeyse imkansızdır.

EurStrong Spirit-II koltuklarında bulunan ayarlanabilir sırtlık sayesinde, bir iki deneme ile sırtını ayarlayarak ideal bel desteği sağlanmaktadır. Yatış durumunda bile bel desteği tam olarak doldurulmakta ve desteklenmektedir. Böylece tüm gece bile koltuk üzerinde çok rahat bir uyku sağlanır.

Sırtlık ayar klavuzu ile çok yaşlı, tepki veremeyen kullanıcılar için bile refakatçi tarafından sırtlık rahatlıkla ayarlanabilmektedir.

Eurostrong Sprit ve Spirit-II Koltuk Fiyatları

Spirit-II M-K

Manuel Kumandalı

Kişiye ve Hastalığa Göre Özel Üretim

Mikrofiber Kumaş

Fiyatı: ----

Spirit-II E-K

Elektronik Kumandalı (Motorlu)

Kişiye ve Hastalığa Göre Özel Üretim

180 Derece Yatak Özelliği

Mikrofiber Kumaş

Fiyatı: 20.500 TL

Spirit-II E-L2K

Ayağa Kaldırma Özelliği

Elektronik Kumandalı (Çift Motorlu)

Kişiye ve Hastalığa Göre Özel Üretim

Sırt ve Ayak Bağımsız Hareket Edebilme

180 Derece Yatak Özelliği

Mikrofiber Kumaş

Fiyatı: 27.000 TL

tv koltuğu deri
[/vc_column][/vc_row]
Fiyatlarımıza %8 KDV dahildir

Eurostrong Dream Baba Koltuklarının Muhteşem Özellikleri.


Eurostrong Dream Baba Koltuklarında motorlu veya motorlu ayağa kaldıran farklı çeşitleri bulunmaktadır. Gerçek deri olarak üretilmektedir. Çok Çok rahat bir koltuktur. Oturma yeri çok yumuşak ve geniştir.

Slider Mekanizma

Slider mekanizma sayesinde, sırtını arkaya yatırırken artık duvara çarpmayacak, mekanizma koltuğu motorla öne doğru kaydıracaktır. Bu sayede duvara 18 cm e kadar yaklaştırarak koyabilirsiniz.

Sırt ve Ayak Hareketleri

Baba koltuğumuzun sırtı ve ayak kısmı kumanda ile kolayca hareket ettirlebilmektedir. Ayak kısmı kaldırılıp, sırtı yatırılabilmektedir. Manuel ve motorlu modellerimiz bulunmaktadır. Motorlu modellerimizde bu hareketler motorla yapıldığı için çok pratiktir.

İki Yıl Garanti

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Tüm yedek parçaları hazır stokta tutulur ve herhangi bir arıza durumunda çok kısa bir süre içinde halledilebilmektedir.

EuroStrong-Dream-ikili-Koltuk-1
EuroStrong-Dream-ikili-Koltuk-4
EuroStrong-Dream-ikili-Koltuk-3
EuroStrong-Dream-ikili-Koltuk-2

Sessiz ve Güçlü Motor

Sırt kısmının hareketi, ayak kısmının hareket ve ayağa kaldırma özelliği için motor bulunmaktadır. Bu sayede sırt ve ayağı hareket ettirebilirsiniz. Motoru çok sessiz ve çok güçlüdür.

Çok Yumuşak ve Rahat

Oturma yeri geniş ve çok yumuşaktır. Oturduğunuzda rahatlığına şaşıracaksınız.

Farklı Renk Seçenekleri

Kahverengi ve krem rengi başta olmak üzere birçok kumaş renginde üretilmektedir. Bu temel renklerden biri muhakkak mobilyalarınıza uyum sağlayacaktır.

[/vc_column][/vc_row]

Dream Koltuk Ölçüleri

 • Koltuk Genişliği: 105 cm
 • Koltuk Yüksekliği: 102 cm
 • Koltuk Derinliği: 98 cm
 • Oturma Yerinin Genişliği: cm
 • Oturma Yerinin Yerden Yüksekliği: cm
 • Oturma Yerinin Derinliği: cm
 • Ağırlığı: 50 kg
 • Kutu Ölçüleri: cm

Dream Koltuk Teknik Özellikler

 • 2 Yıl Garanti
 • CE Belgeli
 • Sessiz motora sahiptir
  • Ayapı, sırtıhareket ettiren ve Ayağa Kaldıran motor
 • Yanda sabitt kumanda
  • Hareket kontrol kumandası
 • Ağırlık taşıma kapasitesi 120 kg
 • Ayağa kaldıran modelde koltuğun altında hareket ettirebilmek için tekerlekler
[/vc_column][/vc_row]

Eurostrong Dream Koltuk Fiyatları

[/vc_column][/vc_row]

Eurostrong Baba Koltuğu

Dream E-D İkili Kanepe

Elektronik Kumandalı (Motorlu)

Hakiki Deri Döşeme

Krem renk

Fiyatı: 54.600 TL (KDV Dahildir)

[/vc_column][/vc_row]

Dünyanın en rahat ve konforlu koltuklarından biri EuroStrong Baba Koltuğu


Oturduğunuzda aman tanrım nasıl rahat bir koltuk bu dedirtecek kadar konforlu aynı zamanda hem motorlu hemde motorsuz olanlar son derece kolay kullanımlıdır. Motorlu modellerde tek düğmeye basarak ayaklarını kaldırabilir, sırtını geri indirebilirsiniz. İsterseniz kumandadaki bir düğme ile ayağa kaldırabilir.

Eurostrong TV Koltuğu Baba Koltuğu

Adrese Teslim

İstanbul içi kendi araçlarımızla adresinize teslim ediyoruz. İstanbul dışı için ambarla adresinizin girişine kadar gönderiyoruz.

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Siparişlerinizde kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İstanbul dış için mail order ile sipariş alınabilmektedir.

UZUN ÖMÜR!

Spirit-II koltuklar kontraplak iskeleti, HR süngeri, Mikrofiber dolguları, özel kaydırmaz ve hava geçirgen kumaşı, ayarlanabilir sırtlık ve başlığı ile her türlü ihtiyacınıza uygun uzun ömürlü çözümdür.

[/vc_column][/vc_row]
[/vc_column][/vc_row]

Eurostrong Spirit Televizyon Koltuğu örnek resimleri

Eurostrong Baba Koltuğu
baba koltuğu
eurostrong baba koltuğu
hasta koltuğu eurostrong
eurostrong koltuk
baba koltuğu
[/vc_column][/vc_row]

Eurostrong Dream Televizyon Koltuğu örnek resimleri

dream koltuk
eurostrong tv koltugu set

Babalar gününde, babalara verilebilecek en güzel hediye Eurstrong baba koltuğudur. Hediye olarak babanıza bu koltuğu almayı düşünürseniz önceden sipariş vermenizi öneririz.

Piyasada birçok marka ve model mobilya koltuklar bulunmaktadır. Hiçbir koltuk Eurostrong kadar dinlenme sağlayamamaktadır. Masajlı olan koltuğumuz tekli koltuk olarak kullanabileceğiniz gibi, birkaç tane alarak şık, modern bir salon oturma takımı olarakta kullanabilirsiniz.

Koltuklar hakkında, ürün özellikleri hakkında veya diğer konularda bilgi almak için (0850) 255 0 750 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Farklı kanepe modelleri, ahşap koltuklar, berjer koltuk modelleri, sallanan veya sallanır mobilya sandalye, ev salon takımları ile birlikte kullanarak evinizin dekorsyon ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Yeni satış yaptığımız ürünleri İstanbul içinde özel ekibimizle kendimiz teslim ediyoruz. Ödemeyide teslimat sırasında kredi kartı ile yapma imkanı sunuyoruz.

Koltuk kampanya fiyatları belli bir süre için geçerlidir. Kampanya bitiminde fiyat değişmektedir. Bu süre içinde kampanya fiyatları ile koltuğa sahip olabilirsiniz.

Eurostorng Tv koltuğunun deluxe modeli, çok rahat bir modeldir vs şu an satışta olan ürünler deluxe model televizyon koltuklarıdır.

Koltuklarımız hem evlerde hemde yazlık evlerde çok beğeilerek kullanılmaktadır. Salon, yatak odaları, oturma odası gibi evin heryerinde kullanılabilir.

[/vc_column][/vc_row]

Baba Koltuğu Fiyatları &
TV Koltuğu Fiyatları


Eurostrong Spirit-II Ayağa Kaldıran, çift motorlu, kumaş tv koltuğu
Sadece 27.000 TL (KDV Dahil)


[/vc_column][/vc_row]
[/vc_column][/vc_row]

Satın alabileceğiniz en iyi Baba Koltukları için hemen (0850) 255 0 750 nolu telefonu arayın. Kampanyadan sizde yararlanın.!Showroom Adresimiz:
Mimoza Sok. No: 5/A Bostancı, Kadıköy İSTANBUL Tel: (0850) 255 0 750
Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cumartesi (11:00 ~ 18:00)
© babakoltuklari.com, 2016 Tüm Hakları Saklıdır Tel: (0850) 255 0 750
[/vc_column][/vc_row]
[/vc_column][/vc_row]